HAKKIMDA

Mine Canan GÖLDAF

Ağustos 2012’de güzellik, bakım, makyaj ve seyahat yazılarımı barındıran “Blog by Mine Canan” isimli blogumu açtım. Blog’um sayesinde güzellik ve kadın sitesi Kokteylde.com ile tanıştım ve editörlük hayatına giriş yaptım. SEO uzmanı Serbay Arda Ayzit’in girişimi olan kolayyemektarifleri.org sitesi için içerikler ürettim. MLIFE Dergisi‘nin moda sayfasında yazılarım yayınlandı.

Günlük 2000, aylık 60.000, şimdiye kadar 1,5 milyondan fazla görüntüleme alan güzellik, bakım, makyaj ve seyahat blog’um minecanan.com için Perfect, Dermokozmetika, Kuatra, Boyner, Batı Sezer Parfüm Shop, Aradolu.com, Takatuka, Elidor, Narecza, Dermokil, Goldwell, Doğatek Kozmetik, Klavuu ve Charmzone gibi birçok marka ile iş birlikleri yaptım.

2015-2016 yılında yüksek lisansımın tez döneminde Varşova’da yaptığım Erasmus ile 10 ülke 15 şehri gezme fırsatım oldu ve böylece içimdeki seyahat aşkını keşfettim. Bu keşfetme tutkusuna Türkiye’ye geri döndüğümde kamp yapmaya başlayarak devam ettim. Blog’umda gezi ve kamp günlüğü yazılarımı paylaşarak sevdiklerime ve blog takipçilerime ilham vermeyi seviyorum.

Freelance olarak İTÜ Çekirdek startup projesi olan online giyim markası META FANG®‘ın sosyal medya çalışmalarını yürüttüm. Kurucu ortağı olduğum sanat hesabı Art for Duende‘in editörlüğünü yapmaktayım.

2018-2022 yılları arasında Gram Ajans’ta Sosyal Medya Yöneticisi ve Gram Ajans’ın girişim markası olan WUGU Design & Studio‘daki Kreatif Direktör görevlerimi yerine getirdim. Ocak 2022’den itibaren bireysel olarak ilerlemeye karar verdim.

Şu an ise Canva Creators Türkiye Topluluğu’nda İçerik Üreticisi’yim 👩🏻‍💻

Aşağıdaki linke tıklayarak sizin için hazırladığım şablonlara ulaşabilir, tasarımları istediğiniz gibi düzenleyerek ücretsiz olarak indirebilirsiniz 👇🏻

Canva Creator Profilim

İletişim;
E-posta: minecanangoldaf@gmail.com
Blog: www.minecanan.com

Instagram · Twitter