Flormar Loose Powder (Toz Pudra)

Herkese merhaba! Uygun fiyatlı, yok gibi duran ve bereketli bir toz pudra önerisi ile karşınızdayım. Performans açısından beni oldukça şaşırtan Flormar Loose Powder (Toz Pudra)‘ı övmeye geldim. Çünkü neden övmeyeyim?

Flormar Loose Powder (Toz Pudra) | Blog by Mine Canan

Uygun fiyatlısını bulmuşum, 10 yıl yetecek kadar bereketlisi elime geçmiş, bir de verdiği etki harika olunca, tabii ki de sizlerle paylaşmadan geçemezdim. Şimdi gelelim Flormar Loose Powder (Toz Pudra)‘ın ayrıntılarına:

  • Öncelikle bu üründen elimde iki adet olduğu için 10+10=20 yıllık pudra ihtiyacımı karşılamış oldum şimdiden. Kendimi tebrik ediyorum. Evet, ilk güzel özelliği: bereketli. Bitmiyor. Gerçekten bitmiyor. İlk kutunun daha yarısına gelmedim ve sık sık da kullanıyorum. Toz pudra olduğu için aman fırçaya süngere çok gelir de biter mi ki diye düşünmüştüm ama kesinlikle öyle bir şey olmadı.
  • Bu ürünü H&M makyaj süngeri ile uyguluyorum. Maybelline Age Rewind Kapatıcı‘yı uyguladıktan sonra nemli H&M makyaj süngerini hafifçe toz pudraya değdirdikten sonra göz altlarıma uyguluyorum. Sonradan ürünü süpürmeme gerek kalmıyor. Çünkü direk sabitliyor. -cınım tız pıdrım-
  • Evet, her toz pudranın kaderi olan şey: tozutmak. İlk başlarda eyvah bununla işimiz var diyordum ama şu an tek bir toz parçasını bile heba etmeden işlemimi bitirmiş oluyorum. Odaklandıktan sonra her şey yapılıyor arkadaşlar…
  • Baking uygulamaları ortaya çıktığından beri toz pudralar pek moda oldu. İşte bu Flormar Loose Powder baking uygulaması için uygun bir ürün.
  • Bendeki numarası 04 Beige Sand. Ama bir daha aldığımda -yani 2037’de- transparan rengini alacağım. -buğday tenliyim-
  • İnce yapılı olduğu için kesinlikle “cakey” bir görünüm sergilemiyor. Direk sabitlenip işini gün boyunca en güzel şekilde yerine getiriyor. Ağırlık yapmıyor. Orada olduğunu hissetmiyorsunuz bile. Kuruma vs. bir şey rahatsızlık vermedi.
  • Çizgilere dolmuyor. Fotoğraflarda toz pudra uyguladığınız bölgeler gerçekten “flu” gözüküyor. Hatta hafif morluklarımın oluşturduğu o yorgun görünümü direk silip atıyor.
  • İçinden uygulama pufuduğu çıkıyor ama siz onu direk atın. Bir işe yaramıyor. -Bence- makyaj süngeri ile uygulamak en iyisi.
  • Fiyatı şu an 30 TL. İndirime girdiğinde ise kaçırmayın derim.

 

Satın almak için:

Flormar Loose Powder (Toz Pudra)

 

***

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.