Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Rimel

Özellikle düz kirpikleri olanların bayılarak kullanacağı bir rimel önerisi ile karşınızdayım! Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Rimel‘i ilk kullandığımda etkisine gerçekten şaşırdım. 

Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Maskara | Blog by Mine Canan

Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Rimel‘in en iyi özelliği; kirpikleri kıvırması. (Bunu 18 saat boyunca koruduğunu vaat ediyor.) Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcı kullanmadan bu rimel ile rahatlıkla hem arşa erdirebilir hem de hacim verebilirsiniz. Hatta fırça şekli itibari ile -kıl fırçalı ve kürek şeklinde- bu rimeli Essence I Love Extreme ile Maybelline Lash Sensational‘ın fırçalarının birleşimi olarak tasvir edebilirim. Etkileri de aynı şekilde; Essence gibi hacim verirken Maybelline gibi kıvırıp simsiyah yapıyor. 

Kirpiklerinizi tek tek ayırıp yapıştırmıyor ve daha aydınlık bakışlar elde etmenizi sağlıyor. İlk deneyişimde tek gözüme uyguladığımda diğer gözümden daha büyük gözükmüştü. Gözlerinizi daha açık gösteriyor. Muazzam <3 Çıkartması ise diğer rimellere göre daha kolay. Gün boyunca dökülme de olmadı.

 

Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Maskara | Blog by Mine Canan

 

Bir öneri daha: en güzel etkiyi 2. katta alıyorsunuz. 1. kat da yeterli ama 2. kat uygulaması sonunda takma kirpik etkisini yakalayabilirsiniz. Kesinlikle ihtiyacım oldukça yedekleyeceğim bir rimel oldu kendisi.

Fiyatı: 13 TL.

Satın almak için: Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Rimel

 

***

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.