Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

4 yanıt

 1. Sera
  11 Ocak 2018

  ben iki gündür geceleri gece kremi olarak kullanıyorum, cilde yedirince neredeyse sabitlenir gibi yapısı yogunlasıyor:) ince tabaka sürüyorum beyaz bir maske halini alıyor yüzüm, dakikalar sonra emiliyor krem hissi kalıyor geriye. ben iki günde bile sanki yeni oluşmuş lekelerime etki ettigini görebiliyorum, renklerini acmaya basladı…..

  Cevapla

  • Mine Canan
   11 Ocak 2018

   İşe yaradığı için çok sevindim. Ne güzel. Sürekli yapmak yerine haftada bir ya da iki kere maske olarak kullanıyorum ki cilde biraz şok etkisi yapsın. Çünkü sürekli yaptığımızda cilt buna alışıyor ve yeterli tepki vermediği için işe yaramamaya başlıyor. Size de öneririm :’)

   Cevapla

 2. Elif
  19 Mart 2018

  Merhaba ben bir akşam sadece sivilce izlerinin olduğunu bölgeye ince bir tabaka halinde sürdüm ve yarım saat sonra yıkayarak temizledim sürdüğüm yerdeki cilt tonumun rengi açıldı beyazlatma gibi bir etkisi var mı acaba sizde de çünkü o yüzden kullanmayı bıraktım

  Cevapla

  • Mine Canan
   26 Mart 2018

   Beyazlatma etkisi var. Bu yüzden kızarıklıklar için kullanılıyor.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön
mobil masaüstü