Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Genel,  Makyaj Ürünü İncelemeleri

Maybelline Wooden Brown ve Clay Crush Ruj

Bu yazıda Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj No. 745 rujlarından bahsedeceğim. Günlük olarak kullanabileceğiniz, asla kurutmayan, aynı zamanda dudaklarınıza nem veren, hafif ıslak bitişli, dudak renginde harika bir ruj. Eğer isterseniz koyu göz makyajınızı dengelemek amacıyla da kullanabilirsiniz. (Kinda Sexy’nin muadili diyorlar)

 
Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745 ve Clay Crush Ruj No. 932
Üstteki: Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745
Alttaki: Maybelline Clay Crush Ruj No. 932
 
Bir diğer ruj ise: Maybelline Color Sensational Mat Clay Crush Ruj No. 932. Arkadaşımın “tam bir Mine Canan rengi” olarak tanımladığı ve gerçekten öyle olan kahve alt tonlu şeftali renginde bir ruj. Mat bitişli fakat dudaklarınızı asla kurutmuyor. Bittikçe stoklayacağım nadir makyaj ürünlerinden oldu kendisi.
 

Maybelline Color Sensational Mat Clay Crush Ruj No. 932 - Blog by Mine Canan

Maybelline Color Sensational Mat Clay Crush Ruj No. 932’nin gün ışığındaki efektsiz görünümü.

 

Tek eksiği ise;

Rujları bir süre kullandıktan sonra yukarıda gördüğünüz gibi kenarlarından değdiği için izler kalıyor. Bunun haricinde makyaja ilk defa başlayacaklar dahil herkesin makyaj çantasında bulunması gereken günlük ve kurtarıcı iki ruj olarak kabul edebilirsiniz.
 
***
 
Okuduğunuz için teşekkürler! Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

 

 
Sevgilerimle,
 
 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.