Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İçeriğe geç

Uygun Fiyatlı Tişört Alışverişi: Kaft.com

Merhaba! Uygun fiyatlı tişört alışverişi: Kaft.com yazısı ile karşınızdayım. Bu seferki biraz da tavsiye yazısı olacak.

 
Bundan yaklaşık iki ay önce internette “Art for Duende” sanat hesabımız için araştırma yaparken çok sevdiğim bir sözü görmüştüm. Acaba Aliexpress’ten bu sözün yazılı olduğu bir tişört var mı derken KAFT karşıma çıktı. Tişörtün uygun fiyatını görünce hemen sipariş verdim. Bu arada bu tişörte benzer başka bir tişörtü internette bulamadım.
 

ÇÜNKÜ;

 
 
KAFT ailesi, tişörtlerini yetenekli ve özgün tasarımcılar ile birlikte hazırlıyor. Özel tasarım bir tişörtüm olsun diyorsanız çok mümkündür ki Kaft.com‘dan o aradığınız tişörtü bulabilirsiniz.
 
Ben bu tür tişört seçimlerinde bol olmasına dikkat ediyorum. Özellikle de erkek modellerinden seçiyorum. Bu tişört seçimimde de aynı taktik ile ilerledim.
 
Tişörte göz atmak için; “Art is our only salvation from the horror of existence.”
  
Tişörtün %100 pamuk olması en sevdiğim özelliği. Şimdiye kadar kaç kere yıkadım hatırlamıyorum, hâlâ ilk günkü gibi yepyeni duruyor. Baskısı ise plastik plastik durmuyor, tişört ile tam bir uyum içinde. Eğer özgün tişörtlerim olsun derseniz sitelerine ve Instagram hesaplarına göz atabilirsiniz.
 
 
***
 
Okuduğunuz için teşekkürler! Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.
 
 
Sevgilerimle,
 

2 Yorum

  1. rəngi çox gözəldir. Oğlanlar üçün olanımı geyinirsən? Mən həmişə oğlan t-shirt lərinin daha gözəl olduğunu düşünürəm 😉

    • Bence de daha güzeller. O yüzden genellikle bu tarz tişörtleri tercih ediyorum ^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.