Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İçeriğe geç

Aliexpress Alışverişi: Mayo & Bikini

Daha önce iki Aliexpress alışverişimi sizlerle paylaşmıştım. O yazıdakiler hariç daha bir sürü gelen ürün oldu ama şimdi asıl konumuz deniz, kum, güneş… Yani mayo ve bikiniler ^^ 

Aliexpress‘ten gelen elimde olan bu mayo ve bikinileri tek bir konu altında birleştirip halletmek istedim. Diğer gelenleri ise en kısa zamanda fotoğraflayıp blog’a ekleyeceğim. 
 
 
Bu mayoyu bayılarak aldım. Kalite olarak çok iyi çıktı. Sanırım satıcılar tarafından şanslıyım. Biraz iddialı bir model ama çok hoş duruyor. Almak isterseniz benim sipariş verdiğim adresi; şu.
 
 
İkinci bayılarak aldığım bikini ise bu oldu. Desenleri o kadar güzel ki ♥ Yüksek belli olmasından dolayı da bel bölgesini çok güzel toparlıyor. Ba yıl dım. Sipariş için; burada.
 
 
En kısa zamanda giymek istediğim mayo! ♥ Sırt dekoltesi çok güzel. Yan tarafları biraz bol geldi, toparlatacağım. Satış sayfası ise burada.
 
 
Instagram bikinisi gelmiştir! 😀 Bunu ben almadım. En yakın arkadaşım Öznur’a da Aliexpress hastalığını bulaştırdığımdan beri o da alışveriş yapmaya başladı. Bu bikiniden yanlışlıkla iki kere sipariş vermiş, birini bana hediye etti. Teşekkürler karrşim ♥
 
Son iki mayo Aliexpress’ten değil ama 2016 sezonunda giydiklerimi göstermek amacıyla eklemek istedim. Özellikle mavi renkli olan çok sorulmuştu çünkü ^.^

 

 
 
Bu iki mayo Koton’dan. Ama en sevdiğim tabii ki de hem renginden hem de önündeki baskısından dolayı mavi renk olan ♥ Evet benim 2016 yaz sezonu için yaptığım mayo ve bikini alışverişim bu kadardı. Giydiklerimi çok severek kullandım, daha giyemediklerim içinse tatilimi bekliyorum!
 
 
İlk iki Aliexpress alışverişinin yazısını okumak isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz;
 

 

***

Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 
 

12 Yorum

  1. çok güzel aliexpressden mayo almak aklıma gelmemişti hiç deneyebilirim kesinlikle…

    • Ben de deneme amaçlı almıştım ve gayet memnun kaldım ^^

  2. Hepsi çok güzel, özellikle Koton'un mavi mayosu. Yazının konusu Aliexpress ama Koton mayo star olmuş gerçekten 😀

  3. Fatoş Fatoş

    Merhabalar size bi sorum olacak AliExpress bedenleri hakkında normal kalıpta mı nasıl bi bilgi verir misiniz ?

  4. ceylan ceylan

    hepsi gercekten çok güzel ama ilk mayo: starstruck ! satıcı kaldırmış ee tabi üzerinden kaç sene geçmiş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.