Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

Merhaba! “Dayak yemeyeceksem, bu ürünü sevmedim” yazısı ile karşınızdayım. Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki’nin çok fazla seveni de var, hiç sevmeyeni de. Ben maalesef sevemeyen taraftayım.

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki
Çok sevildiğini okuduğum için denemek için indirimsiz fiyatı ile almıştım. Büyük bir hevesle denemeye başladım. Özellikle kirpiklere olan güzelleştirici etkisini çok merak ediyordum.
Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki
Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki’yi neden sevemedim, geçelim nedenlerine:
  • Göz makyajımı çıkardıktan sonra uyuyuncaya kadar etrafı 10 derece gözlükle gezmiş gibi buğulu görüyorum. Bu beni aşırı rahatsız etti. Hatta yanılmış olabilirim diye 4-5 kere daha kullandım. Hepsinde de aynı sonucu aldım.
  • Bunun yanı sıra gözlerimde yanma yaptı.
  • Buna rağmen güzel çıkartıyor ama tekrar kullanmam.
**
 
Siz bu ürünü kullandınız mı? Düşünceleriniz neler? Bir de şu şekilde kullan diyebileceğiniz önerileriniz varsa mutlaka yorumlar kısmına yorumunuzu bırakın.
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!
Sevgilerimle,

“Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki” hakkında 10 yorum

  1. ben de iki yıl kadar önce bunu denemiştim ve aynı yanma bende de olunca bir daha kullanmamıştım. bende markası ne olursa olsun neredeyse bütün çift fazlı ürünler yanma yapıyor ne hikmetse.. elinze sağlık 🙂

  2. benim makyajımı güzel temizliyor fakat söylenildiği kadar MÜKEMMEL olduğunu düşünmüyorum. çok yağlı his bırakıyor kirpiklerimi yapıştırıyor. bol bol yıkamam gerekiyor bu yüzden. baya uğraştırıcı yani. :')

  3. Hiç sevmedim bende.Göz altlarım da yağ bezesi çıkardı. Bir kaç gün kullanmadım emin olmak için tekrar kullandım ertesi gün yine yağ bezesi çıktı o yüzden sevemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.