Urban Care Treatment Onarıcı Köpük

Merhaba! Bu sıralar saç bakım ürünlerine takmış durumdayım. Bu yazıda da size Urban Care Treatment Onarıcı Köpük‘ten bahsedeceğim.

Bir aralar baya bir önerilen bu ürüne ilk Watsons’ta denk geldim. 33 TL gibi bir fiyatı vardı. Elbette bir indirime denk gelir dedim ve hatta çok severek kullandığım Watsons Ballı Saç Maskesi‘ni alıp oradan ayrılmıştım. Bir kaç gün sonra Gratis’te 20 TL’ye görünce, hemen denemek için aldım.

Gelelim benim düşüncelerime;

  • Bu ürün hakkındaki ilk söylenen şey tabii ki de Urban Care Treatment Onarıcı Köpük’ün kokusu. Evet bildiğiniz milkshake kokuyor. O kokusu için bile burnunuzdan ayırmayacağınızı temin ederim. Çok güzel! ^.^
  • Ürünü hem kuru saça hem de ıslak saça uygulayarak kullandım. Islak saça uyguladığınızda saçınıza çok güzel nem veriyor. Kuru saça uyguladığınızda ise özellikle saçlarınızı dalgalı yapmak istediğinizde hacimli saçlara sahip olabiliyorsunuz. Ben daha çok saçımı kuruttuktan sonra, saçlarımı öne atıp, üründen biraz avucuma alıp saçlarımı mıncıklıyorum. Hem saçımın doğal dalgası ortaya çıkıyor, hem de bu doğal dalgayı uzun süre sertleştirmeden sabitliyor.
  • Saçlarıma yumuşaklık verdiğini söyleyebilirim. “Onarıcı” iddiasını da uzun süreli kullanımda daha da pekiştireceğim. Şu anda saçlarımda bir yıpranma söz konusu olmadığı için gerçek etkisini bilmiyorum. Bundan sonra ıslak saçıma daha da bol uygulayıp içindeki bitkisel maddeler ile beslemeyi düşünüyorum.
***
Sizin Urban Care Treatment Onarıcı Köpük ile ilgili düşünceleriniz neler? Kullanan var mı?
Okuduğunuz için çok teşekkürler.
Sevgilerimle,
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.