Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İçeriğe geç

Rituel De Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı

Merhaba! Bugün sizlere uygun fiyatlı, fiyatına göre de çok yüksek performans sergileyen bir burun bandından bahsedeceğim.
 

 
Rituel De Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandını son zamanlarda herkesin duyduğunu düşünüyorum. Ben de denemek amacıyla BİM’e gittim ve iki kutu aldım. 
 
 
Kutunun içinde 6 adet burun bandı bulunuyor. Tüm ciltler için uygun ve dermatolojik olarak test edilmiş. 
 
Kullanımı ise şöyle; burnunuzun üzerini bolca ıslatıyorsunuz ve bandını üstüne yerleştirip parmaklarınız yardımı ile burnunuza hafif tampon hareketler yaparak yapışmasını sağlıyorsunuz. Ortalama 15-20 dakika beklettikten sonra -zaten o arada bant tamamen kuruyor- kenarından tutup yavaşça kaldırıyorsunuz.
 
Eğer gerek görürseniz uygulamadan sonra burun üstünü hafif bir nemlendirici ile nemlendirebilirsiniz.
 
 
Benim bu ürün hakkındaki görüşlerim çok olumlu. Çok güzel temizliyor, vaat ettiği siyah noktaları temizlemenin yanı sıra ciddi bir şekilde kirleri de çıkartıyor. Ben ki siyah nokta sorunu olmayan bir insan, bu bandı kullandıktan sonra “benim sıkıntım varmış kardeş” dedim ve haftada bir kullanarak rutinim haline getirdim.
 
Keşke tüm yüz için bir ürünü olsa da kullansak :ı
 
Fiyatı: 4.5 TL
 

***

 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

2 Yorum

  1. Tüm yüz için yumurta akını sürüp peçete ile kapatıp,kuruyunca çekmeyi denediniz mi bilmiyorum ama işe yaradığını söyleyebilirim. :))

    • Duymuştum ama en temiz yöntem bu bence, kolay ve pratik ^.^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.