Flormar 07 Numara Nude Dudes Far Paleti

Merhaba! Bu yazımda sizlere günlük makyajınız için rahatça kullanabileceğiniz uygun fiyatlı Flormar 07 Numara Nude Dudes Far Paleti‘nden bahsedeceğim. İsminde de belli olduğu gibi paletin içindeki beş renk de nude, yani doğal tonlarda. Bu yüzden de günlük makyaj için ideal hâle geliyor. 

 
  • Farlar tamamen mat, içinde bir ışıltı yok. Bu benim en sevdiğim özelliklerinden biri.
  • En açık rengini Wet n Wild’ın Brulee farına benzetiyorum. Bu yüzden kaş altına ya da göz kapağınızın rengini nötrlemek amacıyla kullanabilirsiniz.
  • İkinci renk ise, daha grimsi tonlarda, sanki Mac Omega farın biraz daha açık rengi gibi. Ben bunu daha çok ilk renk gibi göz kapağımı nötrlemek için kullanıyorum.
  • Üçüncü far ise göz kapağında geçiş rengi olarak çok severek kullandığım bir ürün, ba yı lı yo rum.
  • Dördüncü renk ise, daha sıcak tonlarda bir far. Yine geçiş rengi olarak kullanabilirsiniz. Kontür olarak tercih edildiğini de gördüm. Bu paletin de en güzel özelliği bu; çok amaçlı kullanılabilmesi.
  • Son renk ise favori ikinci rengim. İster bir kaç kat uygulayıp buğulu göz makyajı yapın, ister kontür uygulaması için kullanın, fark etmez. Ben iki uygulama için de çok severek kullanıyorum.

 

 
Çok amaçlı kullanılacak olan bu farkların bir arada olması da özellikle seyahate çıktığınızda size büyük kolaylık sağlıyor. Ayrı ayrı ürünler taşıyıp yer kaplamasını önleyebilir, bu tür far paletlerini tercih ederek kolaylık sağlayabilirsiniz.

 

Flormar 07 Numara Nude Dudes Far Paleti - Blog by Mine Canan
  
Ürün şu an indirimde, buradan ulaşabilirsiniz.
 
Bahsettiğim gibi; ister kaş altına, ister göz kapağını nötrlemek amacıyla, ister kontür, ister kaş doldurmak için istediğiniz uygulamada kullanabileceğiniz bu far paletini gördüğünüz yerde edinin derim ^.^
 

***

 
Okuduğunuz için çok teşekkürler, bir sonraki yazıda görüşmek üzere!
 
 
Okuduğunuz için teşekkürler!
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.