Elidor Güçlü Saç Uçları Ekspres Bakım Spreyi

Merhaba! Bu yazıda, iki ay önce tanıştığım ve sonrasında çok severek kullanmaya devam ettiğim Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Ekspres Bakım Spreyi‘nden bahsetmek istiyorum.

Elidor‘un Doğanın Enerjisi serisi ile bu yazıda tanışmıştık. Yazıyı yazmadan önce kısa bir süre kullanıp memnun kalmıştım. Daha sonra bitinceye kadar serideki bütün ürünleri kullanmaya devam ettim.
Yazıda da ayrıntılı olarak bahsettiğim ürünler arasında en çok sevdiklerim bu iki ürün ve şimdi bahsedeceğim Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Ekspres Bakım Spreyi oldu.
Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saç Uçları Ekspres Bakım Spreyi‘ni bütün yaz boyunca kullandım. Çok çok az kaldı. Kokusu muhteşem. Ne zaman deniz kenarında saçlarıma sıksam hep bir soran oldu. Deniz kenarında ya da evde, nemli temiz saçlarıma uyguladıktan sonra ısı kullanmadan kurumasını bekliyorum. Böylece saçlarımın doğal dalgaları ortaya çıkıyor, hem de saç uçları korunmuş oluyor.
Blog’un Instagram hesabında bu bakım spreyinden daha önce bahsetmiştim. O paylaşımımdan sonra bu ürünü alanlar olmuş ve çok memnun kaldıklarını bana ilettiler. Bu yüzde gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum.
**
Okuduğunuz için çok teşekkürler! Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!
Sevgilerimle,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.