Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Alışveriş,  Genel

Alışveriş: Ofix.com

Merhaba! Bu sefer “kırtasiyemsi” bir alışveriş ile buradayım. Tam bir kırtasiye aşığıyım diyebilirim. Her çarşıya çıktığımda, farklı şehirlere gittiğimde bile illa ki oradan anı olsun diye kalem ya da defter alırım.

Benim de bu açlığımı giderebilecek mükemmel bir geniş yelpazeye sahip olan Ofix.com‘dan sonunda alışveriş yapabildim. Tabii alışverişi yaparken “Mine sakin ol bu var zaten, evet onu sepetten sil bakayım, aferin” sakinleştirmelerim kulaklarımdaydı -.-
Biraz ihtiyaç, biraz deneme amaçlı olan bu alışverişin ayrıntılarına hemen geçiyorum! ^^
(Ürünlerin linklerini en aşağıya yazacağım)
  • Çizim yaptığım günlere tekrar geri dönesim var ve yavaştan bir şeyler almaya başlıyorum. Bu aralar baya ünlü olan “Esrarengiz Bahçe” furyasına son dakika katılmaktan vazgeçtim, zaten çizim defterim var, bir de güzel kalem alayım dedim ve bu Artline markalı kalemleri aldım. Tabii Mine rahat durur mu, yapıştırmış fosforlu ve kalın uçlu kalemi.

 

  • Ofix.com’da fiyatlar o kadar uygun olabiliyor ki! İster kalem kutu ister makyaj malzemelerimi koyabileceğim bir çanta! Fark etmiyor. Büyüklüğü ve genişliği bence gayet yeterli.
  • Bu alışverişten sonra yola çıkacaktım. Bu yüzden araba için çok sevdiğim kokulardan olan bu Air Wick oda kokusunu ve Mine Turizm yolcularını rahat ettirmek için boyun yastığı aldım.
  • Bir kaç yere bakıp bulamamıştım, burada görünce alayım dedim; Komili Islak Mendil.
  • Bilgisayar ekranını temizlemek için oldukça güzel ve pratik olan ekran temizleme kitini aldım. Bir öncekini çok çok uzun süre kullanmıştım. Bunu da bir haftadır kullanıyorum, gayet güzel. İçinden sprey, bez ve aydınlatıcı fırçasına benzeyen bir şey çıkıyor (algıda seçicilik)
  • Bir de belgelerimi düzenlemek için beyaz bir dosya almıştım, fakat fotoğraflamayı unutmuşum.
Ve… Siteyi gezerken gözüme çarpan, “”ben bunu düzenleyici olarak kullanırım” dediğim, size göre kalemlik bana göre makyaj malzemeleri düzenleyicisini aldım ^^ Hem de orada burada satılan makyaj malzemeleri düzenleyicileri fiyatının yarısının yarısının yarısı fiyatına! Saldırın!
En kârlı çıktığım kesinlikle bu iki ürün oldu, oley.
**
**
Sizin kırtasiye bağımlılığınız var mı? Aldığınız en son ürünler neler oldu? Yorumlarınızı bekliyorum ^^
 Okuduğunuz için teşekkürler!
Sevgilerimle,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.