Makyaja Yeni Başlayanlar İçin: Allıklar

Makyaja Yeni Başlayanlar İçin: Allıklar yazısını yazmadan önce “Makyaja Yeni Başlayanlar Neler Almalı?” konusunu ele almıştım ve çok ilgi görmüştü. Hem güncel olarak hem de daha ayrıntılı bir şekilde tek tek ürünleri ele almak daha iyi olur diye düşündüm ve seriye allıklar ile başladım ^.^

Makyaja Yeni Başlayanlar İçin: Allıklar
 
Cildinizde hiç bir şey yokken bile mutlaka bir renk gerekiyor, bunun için de allıklar ilk yardımcımız oluyor. Bir çok allık rengi, markası vb. alternatifleri var. Ben de bu zamana kadar kullandıklarımdan beğendiklerimi burada topladım. Bu markaların içinde Flormar ve The Balm var.

Peki ya hangi allıkları kullanabilirsiniz?

Makyaja Yeni Başlayanlar İçin: Allıklar
 
Uygun fiyatlı allıkları daha çok indirim dönemlerinde yakalayabilirsiniz. Bu indirim dönemlerinde öncelikle The Balm‘ın allıklarına önem vermenizi öneririm. Çok güzel fiyatlara denk gelebiliyor. En fazla 20 tl ile bu işin içinden güzel ve kaliteli allıklara sahip olarak çıkabilirsiniz.
 
“Ay yok ben indirimleri bekleyemem” derseniz de Flormar‘ın allıkları tercihiniz olabilir. Bunun yanı sıra Essence‘in allıkları da çok başarılı. Gerçi her ne kadar artık Essence ürünleri zor bulunsa da, internetten kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Makyaja Yeni Başlayanlar İçin: Allıklar

 

The Balm Cabana Boy, rengi bakımından çok korkulan bir allık. Fakat çok hafif bir uygulama ile favori allık rengini yanaklarınızda görebilirsiniz.
 
Flormar Pretty Compact, hem şeftali tonlarında hem de pembe tonlarında iki rengi barındırıyor. Eğer ilk defa allık alacaksanız bence bu Flormar allık mükemmel bir başlangıç olabilir. Böylece şeftali tonlarına mı yoksa pembe tonlu allıklara mı daha yatkısınız görebilirsiniz. Bu ikili allığın pembe olanını tüm kış severek kullandım.
 
The Balm Hot Mama, herkesin favorisi olan bir allık. Özellikle yazın hafif bronzlaştığınızda mutlaka kullanmanızı tavsiye ettiğim bir allık kendisi. Yazın başından beri bu allık elimden düşmedi. Uzun süre de arkadaşlığımız sürecek gibi. Çünkü her allık gibi bu da bereketli bir ürün. Hafif bir uygulama ile ideal bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
***
 
Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.