Neutrogena Kış Aşkı El Kremi

Merhaba! Soğuk havayı iliklerimize kadar hissettiğimiz bu günlerde, sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm ve çok çok severek kullandığım Neutrogena Kış Aşkı El Kremi’ni paylaşmak istedim. Yanında minik bir arkadaşı da var.

Roaccutane tedavim nedeniyle nemlendiriciler ile iyice haşır neşir oldum. Bir çok marka denedim ve gerçekten Neutrogena kadar memnun kaldığım başka bir marka olmadı. Ürünlerini de “Norveçli balıkçıların vazgeçilmez el kremi” anlayışına ithafen üreten, nemlendirme işlemini ciddi ciddi iyi sağlayan bir marka.
Dediğim gibi tedavimden ötürü artık Neutrogena’nın lipbalmını kaçıncıya kullanıyorum bilmiyorum ama Neutrogena Kış Aşkı El Kremi de favorilerimin arasında ilk sıraya çıktı.

Neden Neutrogena Kış Aşkı El Kremi?

  • Aslında tesadüf bir şekilde bu ürünü satın aldım. Annem el kremi istemişti ve aceleyle hemen bir markete girdim. Gözüme ilk çarpan bu kremi aldım ve kasaya geldiğimde 11 tl gibi bir ücret ödedim. “Acaba fazla mı verdik yaaa” diye düşünürken, şimdi bunu tamamen hak ettiğini düşünüyorum.
  • Üzerinde konsantre formül içerdiği ve “tek bir damlası yeterli” olduğu yazıyor. Kesinlikle de dediğini yapıyor. Minik bir miktarı bile bütün elinize bol bol yetiyor ve nemlendirmesini rahatlıkla yapıyor. Bu yüzden uzuuuunca bir süre sizi idare ediyor. Ben ki artık her gün saat başı nemlendirici süren insan, daha yarısını anca bitirmiş olmalıyım. Hemen emilmesi de ayrı bir güzel.
  • Üzerinde parfümlü olduğu yazıyor ama öyle çok belli olan bir kokusu yok. Yani koku bakımından titiz olan kişiler de rahatlıkla kullanabilir.

 

Neutrogena Lip Balmı ise, şimdiye kadar kullandığım en uzun nemlendirmeyi sağlayan ürün oldu. Kokusu ise mükemmel. Çantamda, derste, dışarıdayken kendisi her zaman elimin altında. Bu ürün ise 7-8 tl civarında olmalı.
Açıkçası bundan sonra el ve vücut bakımı için “nemlendirici” ihtiyacımı sadece bu markadan karşılamayı düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler?
En sevdiğim ürünleri yazmaya devam edeceğim.
 Okuduğunuz için teşekkürler.
Sevgilerimle,

 

“Neutrogena Kış Aşkı El Kremi” hakkında 2 yorum

  1. Ay ben bu kremi içinden çıkarırken çok zorlanıyorum elim ağrıyor resmen:D güzel nemlendiriyor ama çok çok katı bi ürün ve tek bir damlası yayılmıyor ki tüm ele zaten çok katı olduğundan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.