Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama

Merhaba! Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama yazısı ile karşınızdayım. Makyaj yaparken kullandığım bir çok favori ürünüm var. Kullandıkça ve memnun kaldıkça buraya yazmaya özen gösteriyorum. Oriflame olsun, Golden Rose olsun, Maybelline olsun, şimdiye kadar kullandığım rimeller arasında en en sevdiğim Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama oldu ve kesinlikle bittikçe alacağım bir rimel.
 
Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama
 
Fırçası gördüğünüz gibi, kavisli bir fırça. Bu da kirpiklerinizin ekstra kıvrılmasını sağlıyor. Siz daha çok kıvrık olmasını istiyorsanız ürünü uygulamadan önce kirpik kıvırıcısı kullanabilirsiniz.
 
Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama
 
 • Ben iki kat uyguluyorum. Zaten gerçek performansını ikinci katta veriyor. Direk kirpikleriniz uzuyor.
 • Ürünü ilk kullandığınız zaman yeni olduğu için sanki güzel değilmiş gibi geliyor. Fakat bir kaç defa kullandıktan sonra, hafif kuruyunca, işte o zaman severek kullanmaya başlıyorsunuz.
 • Rimel gün içinde kesinlikle akmıyor ve sürdüğünüzde fotoğrafta gördüğünüz gibi, kirpikleriniz simsiyah oluyor. Çıkartırken makyaj temizleme jeli ile yüzümü yıkarken, rahatlıkla çıkartabiliyorum. Makyaj temizleme suyu ile de aynı şekilde bulaşma yapmadan hemen çıkıyor.
 • Fiyatı ise 15 tl civarlarında olması lazım.
 
Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama - Blog by Mine Canan
 
Sol tarafta rimelin uygulanmış halini, sağ tarafta ise uygulanmadan önceki halini görebilirsiniz.
 

Siz bu rimeli kullandınız mı? Yorumlarınız ve gözlemleriniz neler oldu?

 

***

 

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

“Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama” hakkında 12 yorum

 1. benim de severek kullandığım rimel, fikirlerine kesinlikle katılıyorum, özellikle kirpikleri simsiyah yapması ve kolayca temizlenebiliyor olmasına…

 2. Sevgili Mine,
  Ben rimel konusunda sanssizim. Ya sürmeyi bilmiyorum ya da yanlış ürün alıyorum. En son 80tl verip yves Saint lorent in aldım. Ama hala istediğim etkiyi saglayamiyorum.

 3. Benim favorim yves rocher sexy pulp! Kesinlikte mükemmel tüm kirpikleri tek tek ayırıyor, uzatıyor ve dolgunlaştırıyor! Sizinki de çok güzel gözüyor, ayrıca yazılarınızı severek takip ediyorum 🙂 -sahra

  1. Buraya Yves Rocher açıldı, oley. Uygun bir zamanda hemen denemeli. Şimdi biraz araştırdım da, herkes memnun kalmış. Bu tavsiye ve güzel yorumun için çok teşekkürler ^.^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.