Rimmel Kate Moss Ruj 107 Numara

Kate Moss 107 Numara Ruj - Blog by Mine Canan
Rimmel Kate Moss Ruj 107 numara; dış kabının mat olması ve siyah-kırmızı uyumu çok güzel. Kate’in imzası ile de tasarım tamamlanmış oluyor. Adından da anlaşıldığı için Kate Moss‘un Rimmel için tasarladığı bir ruj karşımızda!

Uzun süredir almak istediğim bir rujdu. Kışın herkesin favorisi olan bu rujun numarası; Rimmel Kate Moss Ruj 107 numara.
Bordo rengini veren en güzel rujlardan biri. Daha önce koyu renk kullanmadıysanız (benim gibi), kolaylıkla alışabileceğiniz bir renk.
Tabii ki de en güzel özelliği, mat olması. Rujlarda mat özelliğini her zaman arayan biriyim. Hele ki böyle güzel bir renkte, mat bir rujumun olması, benim için çok mutlu edici! ^_^
107 numara, daha önce aldığım bu Kate Moss rujların yanındaki yerini aldı.
Sizin favori Kate Moss rujunuz hangisi?
Sevgilerimle,

“Rimmel Kate Moss Ruj 107 Numara” hakkında 20 yorum

  1. Aaaa ben mat ruj arıyorum deli gibi! Bunun rengine bayıldım ama diğer yazınızdaki 104 no’lu renge de bayıldım. Watsons ziyareti yapmam şart oldu. Mutlu oldum akşam akşam :)))

  2. Watsons sağolsun şehrin merkezine değilde abuk sabuk yerlere mağaza açtığı için sık sık gidip alışveriş yapamıyorum her gittiğimde de bu ruj kalmamış oluyor >.< Güle güle kullan 🙂

    1. Aynı dert bende de var, Balıkesir merkezde yok, ilçesinde var, o da 1,5 saat ötede. -.-
      Teşekkür ederim Ceyda'cım, umarım bulabilirsin bir dahakine 🙂

  3. Dudakların çok güzel o yüzden çok yakışmış ve gözlerinle dudakların oranlı. Benim dudaklarım büyük ama gözlerim küçük. Koyu renk ruj sürülüğünde gözleri mümkün olduğunca boş bırakmak gerektiği için bana hiç yakışmıyor. Hem göz hem dudak makyajı yapınca da çok ağır bir makyaj oluyor. Ama senin yüz oranların bu makyajı kaldırıyor ve dudakların çok biçimli, çok hoş.

  4. Dudak şeklin o kadar muntazam o kadar güzel görünüyor ki bayıldım diyebilirim her ruj yakışır ki sana 🙂 bu arada istediği ürünü çeşitli nedenlerle alamama sorunsalı için konsept bi blog oluşturmuştum ziyaret etmek isterseniz neden açıldık kısmından konsepte göz atabilirsiniz ; http://laylalayshop.blogspot.com.tr/ Çok fazla duyuramadım henüz o yüzden talep yok ama bu şekilde isteyeni istediğine kavuşturmak güzel olabilir diye düşündüm 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.