Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri

Uygun fiyatlı maskara önerileri yazımı aradan çıkartayım da artık mesuliyet almayayım bari… Yılların makyaj ürünü kullanıcısı olarak uzun zamandır kullandığım uygun fiyatlı, memnun kalacağınıza emin olduğum maskaraları sizler için listeledim! (Başlıklara tıkladığınızda ürünün ilgili ayrıntılı yazısına ulaşabilirsiniz)

 

Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri | Blog by Mine Canan

Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri;

Maybelline Push Up Angel Mascara

Kirpikleri tek tek ayıran tam bir “ikinci kat maskarası” olan bir ürün. Tek başına kullanıldığında da günlük doğal makyajlar için yeterli olacaktır. Başka bir rimel üzerine kullandığınızda ise kirpiklerinizi tek tek ayıracak ve kıvıracaktır.

Essence I Love Extreme Crazy Volume Rimel

Kirpiklerinize hem hacim katar hem de uzatmasını sağlar. Eğer gün içinde dökülme sorunu yaşatmasaydı favori maskaralarımda ilk ikiye oynardı.

Essence Volume Stylist 18H Curl & Hold Rimel

Kaç tane bitirdiğimi hiç hatırlamıyorum, bittikçe aldığım tek maskara. Alın, aldırın ürünlerimden biri kendisi. Kıvırır, uzatır, hacim verir. Ay daha ne olsun! <3

Maybelline Lash Sensational Maskara

Belki de şimdiye kadar kirpiklerimi en güzel kıvıran ve kaldıran maskara olabilir. Simsiyah ve kalkık kirpikler yaratmak için birebir.

***

 

Uygun fiyatlı maskara önerilerimden kısaca bahsettim ama yukarıda belirttiğim gibi başlıklara tıkladığınızda hem ayrıntılı bilgilerine hem de uygulamalı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

 

 

İletişimde kalın!

Blog ile ilgili paylaşımlarım için: @BlogbyMineCanan

Kişisel ve anlık paylaşımlarım için: @MineCanan

Soru ve düşüncelerinizi iletişim kutusundan veya aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Güzellik, makyaj, bakım, kamp ve seyahat günlüğü tavsiyelerini içeren güncel haber bültenine abone olarak yeni yazılardan haberdar olun! –yandaki iletişim kutusundan abone olabilirsiniz-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.