Loreal Değerli Çiçekler Tonik (Kuru ve Hassas Ciltler)

Merhaba! Tonik kullanmayan insanı tonik köpeği yapan bir ürün ile karşı karşıyayız. Loreal Değerli Çiçekler Tonik tesadüfen aldığım bir üründü ama şu an vazgeçilmezim oldu. Neden? Anlatayım;

Loreal Değerli Çiçekler Tonik (Kuru ve Hassas Ciltler) | Blog by Mine Canan

Bir varmış bir yokmuş yine indirim zamanı ihtiyacı yokken tonik alan Mine, bu ürünü uzun zamandır kenarda bekletmiş. Sonra demiş ki “ee madem project pan yapıyorum, bunu da bir taraftan kullanıp bitireyim.” Sonra ne mi olmuş? Mine bu ürüne bayılmış! 

O zaman Mine’niz size bu ürünün özelliklerini ve deneyimlerini anlatsın mı? Anlatsın;

Loreal Değerli Çiçekler Tonik (Kuru ve Hassas Ciltler) | Blog by Mine Canan

Loreal Değerli Çiçekler Tonik;

  • Son zamanlarda cildim baya kuruydu ve hassaslaşmıştı. Ama şu an daha iyi durumda. Bu şekilde karşılaştırma yapabilirsiniz.
  • Cildimi temizleme jeli ile yıkadıktan sonra Loreal Değerli Çiçekler Tonik’i uyguluyorum. Tüm kiri çıkarıyor. Cildi kesinlikle rahatlatıyor.
  • Kokusu; muh-te-şem!
  • Şimdiye kadar kullanmaya çalıştığım tonikler hep yüzümü kuruturken bu ürün tam aksine nemli bırakıyor. Sanki nemlendirici uygulamışım gibi bir his veriyor.
  • Kocaman şişesi olduğu için kim bilir ne zaman bitecek. Uzun süredir kullanıyorum daha yarısına bile gelmedi… (Günde bir kere sadece akşam yatmadan önce kullandığım için olabilir. Bir de gün içinde cildimin yağlandığını hissedersem temizlemesi amaçlı kullanıyorum)
  • İndirimli zamanda 13 tl gibi komik bir rakama almıştım.

Loreal Değerli Çiçekler Tonik hakkındaki duygu ve düşüncelerim bunlardıdkjfgn Siz bu ürünü kullandınız mı? Yorumlarınızı aşağıya yazmayı unutmayın!

 

Sevgiler,

 

 

İletişimde kalın!

Blog ile ilgili paylaşımlarım için: @BlogbyMineCanan

Kişisel ve anlık paylaşımlarım için: @MineCanan

Soru ve düşüncelerinizi iletişim kutusundan veya aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Güzellik, makyaj, bakım, kamp ve seyahat günlüğü tavsiyelerini içeren güncel haber bültenine abone olarak yeni yazılardan haberdar olun! –yandaki iletişim kutusundan abone olabilirsiniz-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.