* Doğal Ambar Regenon El ve Vücut Bakım Kremi

Merhaba! Doğal Ambar Regenon El ve Vücut Bakım Kremi yazısı ile karşınızdayım. Hem doğal hem yerli marka olan bir el ve vücut bakım kremini kim kullanmak istemez ki? Hemen ayrıntılara geçeyim.

Regenon El ve Vücut Bakım Kremi’ni yaklaşık üç haftadır kullanıyorum. İyice deneyimlemek ve düşüncelerimden emin olmak için bir süre kullanıp sizlere öyle ayrıntılarından bahsetmek istedim. Önce kremin vaat ettiklerine bakalım;

D&A Regenon El ve Vücut Bakım Kremi
 
“İçerisindeki kantaron özü, ıtır çiçeği yağı ile hücre yenilenmesinde yardımcıdır.  Cildi besler, nemlendirir ve korur. Özellikle kuru ve hasarlı ciltlerle mükemmel uyum sağlar.

Kullanımı: El ve vücut kremidir. İstenilen bölgeye yeterli miktarda günde 2- 3 kere uygulanabilir.”

 
D&A Regenon El ve Vücut Bakım Kremi
 
Peki Regenon El ve Vücut Bakım Kremi vaat ettiklerini yerine getiriyor mu? Düşüncelerim neler;
 
D&A Regenon El ve Vücut Bakım Kremi
 
Kremi ilk açtığınızda karşınıza emniyet bandı çıkıyor. Bu da hijyen için oldukça önemli bir nokta. Böyle olmasını çok sevdim. Diğer kremler gibi ağzına yüzüne bulaşmış bir ürün ile karşılaşmış olmuyorsunuz.
 
D&A Regenon El ve Vücut Bakım Kremi
 
Kremi sıvı beklerken oldukça katı formda olduğu görünce şaşırdım. “Eyvah elime, vücuduma sürdüğümde dağılmayacak bu” dedim ama çok rahat bir şekilde dağıldı. Bu özelliği ile de benden bir artı daha almış oldu. Evet, gördüğünüz gibi rengi klasik beyaz kremlerden değil, neredeyse ten renginde. Renk veren bir yapıda değil. Direk cildinizde emiliyor zaten.
 
D&A Regenon El ve Vücut Bakım Kremi
 
  • İşte en sevdiğim kısma geldik. D&A Regenon El ve Vücut Bakım Kremini içerik olarak doğal özler bulundurduğu için bir kez daha sevdim. Cildinize uyguladığınızda burnunuza yoğun bir kantaron yağı kokusu geliyor. Koku hassasiyeti olanlar için bu sıkıntı olabilir ama ben bu tür kokuları seviyorum. Hatta açıp açıp kokladığım bile oldu :’)
  • Özellikle kantaron yağı sayesinde Leo’nun -kedim- yaptığı ellerimdeki çiziklere iyi geldi ve iyileşme sürecini hızlandırdı.
  • Katı yapısından kesinlikle rahatsız olmadım, ciltte hemen emildi ve nemi hapsetti. Gün boyunca en fazla 2 kere daha yenilemişimdir. Yapış yapış bir his de vermediği için +1 puan daha aldı.
 

İçerik bilgilerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz, sizin için ürünün sayfasından alıntı yaptım;

 
ZeytinyağıZeytinyağı: Özellikle kuru ciltler için mükemmel bir nemlendirici olan zeytinyağı, cildi besleyen yağ asitleri açısından çok zengindir. Ayrıca zeytinyağının içerisindeki E vitamini cildin yaşlanmasında etkili serbest radikallerle savaşır.
Itır Itır çiçeği yağı: Cilt yenileme özelliği ile bilinen ıtır, problemli ciltlerde özellikle kullanılan bir yağdır. Lekelerde sivilcelerde ve izlerde kullanılır.
Sarı Kantoron Sarı kantaron yağı: Özellikle kırışıklıklarda etkileri ile bilinen sarı kantaron yağı, aynı zamanda lekeler, izler ve çatlaklar üzerinde de etkilidir. Antimikrobiyal özelliği ile de bilinen sarı kantaron yağı, sivilceler üzerinde de etkilidir.
Bal mumu Bal mumu: Serbest radikallerle savaşarak, toksin atmada etkilidir. Aynı zamanda mükemmel besleyici özellikleri vardır. İçerisindeki A vitamini sayesinde cildi aydınlatır ve cildin daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Cildin soğuktan etkilenmesini önler.
 
Satın almak için;
Fiyatı: 85,00 TL
 
***
 
Benim bu ürün ile ilgili deneyimlerim ve düşüncelerim bunlardı. Markaya bu gönderisi için tekrar teşekkürler. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!
 
 
Sevgilerimle,
 
“*” işareti ile başlayan yazılar, markalar ile yapılan iş birlikleri için hazırlanmış tanıtım yazılarıdır. %100 kendi samimi düşüncelerimi içermektedir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.