La Roche Posay Toleriane Hassas Ciltler için Temizleme Jeli

  • 2 yorum

Merhaba! Bu yazımda sizlerle kuru cildim için severek kullandığım La Roche Posay Toleriane Hassas Ciltler için Temizleme Jeli hakkındaki düşüncelerimi ve deneyimlerimi paylaşacağım.

Ekim ve Kasım ayı olmak üzere iki aydır cildim aşırı kurumuştu. Pul pul dökülmeye kadar iş ilerledi. Kullandığım nemlendiriciler yetersiz kalıyordu ve cildim hassaslaşmaya da başlamıştı. Ben de kuru ciltliler için cildi nemlendirmenin yollarını araştırdım ve bunun bir takım işi olduğunu anladığımda, bakım ürünlerimi değiştirmeye karar verdim. İlk değiştirdiğim ürün ise temizleme jelim olmuştu.

Cilt temizliğimi nasıl yapıyorum?

Kısaca bahsedersem; eğer yüzümde makyaj varsa önce Garnier Makyaj Temizleme Suyu‘nu kare pamuğa döküp göz makyajımı temizliyorum. Daha sonra tüm yüzümü şöyle bir siliyorum ve geri kalan makyaj artıklarını derinlemesine temizlemek için La Roche Posay Toleriane Hassas Ciltler için Temizleme Jeli ile yüzümü yıkıyorum.

La Roche Posay Toleriane Hassas Ciltler için Temizleme Jeli | Blog by Mine Canan

La Roche Posay Toleriane Hassas Ciltler için Temizleme Jeli ile yüzümü yıkadıktan sonra kesinlikle bir kuruluk olmuyor. Hem cildinizde kalan makyajı çok güzel temizliyor hem de bir hassasiyet oluşturmuyor. Aksine nemlendirilmiş hâle geliyor. Bu özelliğini çok sevdim. Üstüne de günlük nemlendiricim olan Neutrogena Hydro Boost Nemlendirici‘yi temiz cildime sürünce cildimde gün boyu süren bir nem sağlamış oluyorum.

Eğer cildiniz kuru veya karma ise, fiyatını hak eden güvenilir orta segment bir ürün almak istiyorsanız  bu temizleme jelini gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Not: Yukarıda cilt bakımım ile ilgili bahsettiğim tüm ürünlerin yazısını yazacağım.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

 

 

İletişimde kalın!

Blog ile ilgili paylaşımlarım için: @BlogbyMineCanan

Kişisel ve anlık paylaşımlarım için: @MineCanan

Soru ve düşüncelerinizi iletişim kutusundan veya aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Güzellik, makyaj, bakım, kamp ve seyahat günlüğü tavsiyelerini içeren güncel haber bültenine abone olarak yeni yazılardan haberdar olun! –yandaki iletişim kutusundan abone olabilirsiniz-

“La Roche Posay Toleriane Hassas Ciltler için Temizleme Jeli” hakkında 2 yorum

  1. Çok yararlı bir yazı oldu. Teşekkür ederim Mine hanımcığım. Ne zamandır güzel bir temizleyici arıyordum. En kısa zamanda alınıp denenecek. Sevgiler canın cananın biriciğin Öznurcuğun <3

    HAJSDHAJKD <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.