Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kılıfı

Herkese aşırı merhaba! Blog’ta dört ay yazı paylaşmadığımı görmezden gelerek direk konuya gireyim ki keyfimiz bozulmasın. Bu yazıda size dolar hiç 3,82 TL değilmiş gibi aldıklarımı en ince ayrıntısına kadar anlatacağım. PTT kargocu amca bile “hayırdır sen nerelerdesin yaa” diye sorduğuna göre yeni yazı zamanı gelmiş. Aliexpressçilik kazanacak!

Eğer bu yazı Aliexpress hakkında ilk okuduğunuz yazım ise öncesinde Aliexpress’ten Nasıl Alışveriş Yapılır? yazımı okuyarak savaşa çıkmaya hazırlanabilir, sağ üst tarafta bulunan ara butonuna “aliexpress alışverişi” yazıp arattığınızda diğer “evime incir ağacı dikme çalışmalarım”a göz atabilirsiniz -.-

Şimdi gelelim asıl konuya;

Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kabı | Blog by Mine Canan

Optik gözlüğümün üçüncü yılı dolduğu için artık camını değiştirmek zorundayım. Zaten gözümün derecesinin de ilerlediğini tahmin ettiğimden bana göz doktoru yolları gözükmeye başladı. Gözlük çerçevesi fiyatlarından kimsenin haberi yok sanırım, çerçeveyi tabii ki de Aliexpress’ten alacaktım. Yukarıda gördüğünüz soldaki üçlüyü aynı satıcıdan aldım. Kalitesinden ve fiyat/performansından çok memnunum. (beyaz olanı çok daha önce almıştım o yüzden diğerleri hakkında bu kadar rahat konuşabiliyorum) Leopar desenli olana cam taktırmaya karar verdim. Instagram hesabımdan anket yapmıştım, siz de onu seçtiniz, yerim <3

Satın almak için tıklayın (sol üçlü);

Şık Unisex Optik Gözlük Yuvarlak Çerçeve Gözlük UV400

Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kabı | Blog by Mine Canan

Gelelim sağ üçlüye; Bunları yazın almıştım. Kesinlikle çok kaliteliler. Hemen linkini aşağıya bırakıyorum. 

Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kabı | Blog by Mine Canan

Sarı Camlı Gözlük

Mavi Aynalı Güneş Gözlüğü

Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kabı | Blog by Mine Canan

Gelelim benim Instagram butiklerine darbe vuracağım noktaya. Ortalama iki dolar olan kolyeleri 50 TL’ye satmak nedir, pardon??? Ben blog takipçilerimi mağdur eder miyim? Asla. Toplanın anlatıyorum.

Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kabı | Blog by Mine Canan

Burgu Zincir Kolye: Çok beğendim. Sadece rengi bir tık soluk olsaydı daha da iyi olurdu ama yine de çok güzel <3 (kararmadı)

Düz Altın Kolye: Bunu da çok beğendim. Gerçekten kaliteli. O butiklerde satılanlardan hiçbir farkı yok. (kararmadı, oley <3)

Alfabe Kolye: Her harfinden bulabilirsiniz. Diğerlerine göre biraz daha düşük kalitede ama sıkıntı yok. (zamanla karardı)

Aliexpress Alışverişi: Kolye, Gözlük, Telefon Kabı | Blog by Mine Canan

Gold Rose Kaplamalı Telefon KılıfıVan Gogh Yıldızlı Gece Telefon Kılıfı  ve Van Gogh Badem Ağacı Telefon Kılıfı: Bu üç telefon kılıfından da çok memnunum. Özellikle Van Gogh olanlar gerçekten çok iyi çıktı. Hiçbir sürtünme izi vs. oluşmadı. Mat görünümlü olmasının da etkisi büyük sanırım. Deseni adeta kılıfa yedirilmiş (başka türlü anlatamadım) İlk aldığım telefon kaplarında sürtünme olduğunda yer yer sıyrılmalar olmuştu ama bunlarda olmadı. Tebrik ederim. Telefonumun markası: Samsung J7 (2015)

BONUS: Kapak fotoğrafında bulunan banttan da bahsedip yazıyı bitireceğim. Benim Van Gogh sevgimi artık bilmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum. Hepsinden yavaş yavaş alıp seriyi tamamlayacağım. Çünkü çok güzeller <3 Satın almak için: Van Gogh Kağıt Bant

 

Tüm ürünler ortalama 2-3 haftada geldi. Bu sefer hepsi hızlıydı. Satıcılardan da ürünlerden de memnun kaldım. Umarım bir sonraki alışverişim iki yıl sonra falan olur. Yoksa bu dolar bu haldeyken yüzümüz gülmeyecek.

***

Yazı yazmayı özlemişim. Eğer siz de bu ürünlerden alırsanız beni de mutlaka haberdar edin. Bana yazdığınız mesajları okuyup çok mutlu oluyorum. En kısa zamanda bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

 

 

İletişimde kalın!

Blog ile ilgili paylaşımlarım için: @BlogbyMineCanan

Kişisel ve anlık paylaşımlarım için: @MineCanan

Soru ve düşüncelerinizi iletişim kutusundan veya aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Güzellik, makyaj, bakım, kamp ve seyahat günlüğü tavsiyelerini içeren güncel haber bültenine abone olarak yeni yazılardan haberdar olun! –yandaki iletişim kutusundan abone olabilirsiniz-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.