John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan

  • 1 yorum

Merhaba! “John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan” yazısı ile karşınızdayım. Son bir buçuk aydır bir tek bu şampuanı kullandım ve yeterince deneyimlediğimi düşünüyorum. Tüm özellikleri ile John Frieda Luxurious Volume-Hacim Veren Şampuan’ı incelemeye başlayabiliriz:

Bu şampuanı Duygu Özaslan’ın bir videosunda görmüştüm. Hacim veren bir şampuan olduğundan ve memnun kaldığından bahsetmişti. Tam o sıralar şampuanım bitmek üzere olduğu için “ne kaybedebilirim ki” diyerek Eveshop’tan  John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan’ı aldım. Normalde uygun fiyatlı ürünleri tercih ettiğim için 35 TL’lik bir fiyat beni gerdi. Çünkü iyi bir sonuç almasaydım gerçekten üzülürdüm -.-

Saçlarım ince telli ve çabuk yağlanıyor maalesef. Neredeyse her gün yıkıyorum. Bir kere yatıp kalkayım direk söner zaten -.- Hele ki bu sıcak havalarda gün içinde bile saçlarımız söner hale geldi. İşte  John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan bu şikayetlerimi tamamen halletti ve gerçekten böyle bir ürün bulduğuma inanamıyorum, oley <3

John Frieda Luxurious Volume-Hacim Veren Şampuan | Blog by Mine Canan

 John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan’ın vaat ettikleri:

“İçeriğindeki canlandırıcı kafein kompleksi ile ince telli ve sönük saçlara büyüleyici bir hacim ve doğal bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.”

  • İnce telli ve sönük saçlarıma -kesinlikle- hacim verdi ve yağlanmasını geciktirdi.
  • En iyi özelliği ise: saça verdiği hacmin kalıcı olması. Evet, daha sabaha çıkamayan saçlarım bu şampuan sayesinde neredeyse 3. gününü çıkartacak hale geldi. -yazar burada halaya kalkıyor- 
  • Saçlarınızı tamamen temizliyor.
  • Saçları çok az sertleştirebiliyor, bu yüzden saç uçlarıma saç kremi uyguluyorum. Bu serinin saç kremini de alacağım mutlaka.
  • Kokusu gayet güzel, beni rahatsız eden bir şey olmadı.
  • Yukarıda gördüğünüz gibi şampuanın rengi yok, şeffaf. Daha önce okuduğum yazılara göre: şeffaf şampuanlar saç derisinde artık bırakmıyor ve böylece kepeğe de neden olmuyor. Bu yüzden hep şeffaf şampuan almanız öneriliyor.
  • Belki bir tek fiyat olarak pahalı bulduğumu söyleyebilirim ama bittikçe alacağım bir ürün olacak. Çünkü 1,5 aydır kullanmama rağmen pek azalmadı. Bereketli de bir ürün. Hacim verme etkisi zaten beklediğimden çok daha iyi olduğu için almaya devam ederim. İndirimde denk gelirse de tadından yenmez.

 

Satın almak için;

 John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan

 

***

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

“John Frieda Luxurious Volume 7 Güne Kadar Hacim Etkisi Şampuan” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.