Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj

Merhaba! Bugün sizlerle makyaj masamda uzun süre saklanmış olan ama aslında rengini ve duruşunu çok sevdiğim Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj ile ilgili düşüncelerimi paylaşacağım.

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj‘u canım takipçim -artık kardeş gibiyiz- Beyza ile Çanakkale’de buluştuğumuzda keşfettim. Ona buradan tekrar çok teşekkürler <3

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj | Blog by Mine Canan

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj, Mac – Ruby Woo‘ya muadil gösterilen bir ürün. Kırmızılığı çok canlı ve özellikle beyaz tenliler için harika bir kırmızı ruj olduğunu düşünüyorum -Beyza’da harika duruyordu, ondan biliyorum <3- Ben buğday tenliyim ve yakıştığını da düşünüyorum. 

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj | Blog by Mine Canan

Fırçasını sevdim, kolay sürebiliyorsunuz. Örneğin The Balm’ın likit rujlarını sürerken kriz geçirmişliğim var. Onlara göre bu kolay uygulama sunuyor. Yukarıda gördüğünüz gibi ilk sürdüğünüzde ıpıslak bir görünüm oluyor. Bir dakika içinde de tamamen kurumuş oluyor ve sabitleniyor. Bu yüzden hata yapmadan sürmeniz çok önemli. Kalıcığı çok iyi. Gün sonunda çıkarmaya çalıştığınızda adeta İlker Aksum’a dönüyorsunuz -liseliler bu olayı bilmezasdfg- Islak mendil ile değil mutlaka makyaj temizleme suyu vb. etkili ürünler ile çıkartmayı deneyin. Ben Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu kullandım, çabuk çıktı.

Duruşu: kadifemsi. Dudakta yapış yapış bir his bırakmıyor. Kokusu da tam bir şeker gibi kokuyor. Gün içinde dudağın ortasından silinmeye başlayabiliyor. Yağlı yiyeceklerden uzak durmanızı öneririm.

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj | Blog by Mine Canan

Ruj hiçbir şekilde çatlama patlama, çizgilere dolma, kuruma yapmadı -bende-. Ama yine de mat ruj uyguladığınızda dudaklarınız çok kuruyorsa öncesinde lipbalm ile nemlendirmeyi unutmayın.

Ruju sürmeden önce ve sonrasında Essence 14 Femme Fatale Dudak Kalemi ile mutlaka hazırlık ve düzeltme yapıyorum. Ruju ve dudak kaleminin rengi çok güzel bir şekilde uyuyor. Tek başına bile sürebilirsiniz. Mutlaka o da tavsiyedir. 

Fiyatı: 23.85 TL

Satın almak için: Pastel Daylong Lipcolor Kissproof 09 Ruj

 

***

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.