NYX Mat Bitişli Makyaj Sabitleme Spreyi

Merhaba! Eğer makyaj sabitleme spreyi arayışındaysanız bu noktada devreye girip sizlere NYX Mat Bitişli Makyaj Sabitleme Spreyi‘ni öveceğim.
 

NYX Matte Finish Makyaj Sabitleme Spreyi 
 
Son aylarda yüzümün karma ciltliliğini daha da hisseder oldum. T bölgesi yağlı ve yanaklarım hafif kuru olmaya başladı. Yüzümü hem germeyecek, hem de yağlandırmayacak uygun fiyatlı bir makyaj sabitleme spreyi arayışına girip NYX’in bu sabitleme spreyine karar vermiştim. Arkadaşımın yolladığı paketten de bu ürün çıkınca; delirmeceler 💃
 
 
Peki NYX Mat Bitişli Makyaj Sabitleme Spreyi hakkında gözlemlerim ve düşüncelerim neler;
  
  • Makyajımı bitirdikten sonra üstüne iki fıs uyguluyorum. Pıt, sabitleniyor. Cilde verdiği his çok güzel.
  • Mat bitişli olmasına rağmen kuruyan yanaklarımı rahatsız etmedi. Yağlı T bölgemdeki performansından memnun kaldım. Gün boyunca mat görünüm devam etti.
  • Yüzünüzü matlaştırırken kurutmuyor ve doğal bir görünüm veriyor.
  • Ayrıca makyaj süngerine sıkarak da BB krem uygulaması yapıyorum. Ürünün daha da iyi dağıtılmasına yardımcı oluyor ve kalıcılığını arttırıyor. Fondöten kullanıyorsanız da aynı sonucu verecektir.
  • Far uygulamasında ise sabitleme spreyini fırçaya sıkarak kullanıyorum. Daha çok koyu renkli farlarda bu uygulama tercihim oluyor.

 

 
***
 
Kısacası çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Bittikçe yenilenecek ürünler arasında. Ürünü NYX şubelerinden, NYX’in internet sitesinden ve Boyner mağazalarından temin edebilirsiniz.
 

*** 

 
Okuduğunuz için teşekkürler!
 
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,
 
 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.