Maybelline Push Up Angel Mascara

  • 5 yorum
Merhaba! Maybelline Push Up Angel Mascara yazısı ile karşınızdayım. Bu hafta çok yakın bir arkadaşımdan dopdolu bir paket geldi. Beni nasıl mutlu etti anlatmam. Aslında olay şu tweetimden sonra gelişti. Hangi ürününü alacaktın diye sohbet ederken iki üründen bahsetmiştim ama o bana kocamaaan bir paket hazırlayıp yollamış. Sayesinde 2023’e kadar ruj alışverişim engellemiş oldu. Ne kadar teşekkür etsem az. Bu yazıyı da okuyor, biliyorum ❤ Tekrar çok teşekkür ederim.

Paketteki ürünlerin hepsine bayıldım, bu yüzden sevdiklerimi sırayla yazmaya karar verdim. Bunlardan biri de Maybelline Push Up Angel Mascara oldu.

 
Maybelline Push Up Angel Mascara
 
Lash Sensational‘dan sonra başka rimellere bakmam diye düşünürken Maybelline Push Up Angel Mascara’yı çok ama çok beğendim. İncecik uçlu fırçası olan rimellere her zaman ön yargılı olmuştum. Meğerse çok kullanışlıymış. İlk denediğimde tek kat sürdüm. Günlük kullanım için çok uygun diye düşünmüştüm. Çünkü kirpikleri tek tek ayırıp gerçek bir “push up” etkisi ile kaldırmıştı.
 

Maybelline Push Up Angel Mascara hakkındaki düşüncelerim;

Maybelline Push Up Angel Mascara
 
Sevgili Melike ile Maybelline Push Up Angel Mascara‘yı çekiştirirken ikinci katı sürelim dedik ve asıl olay burada koptu. Çünkü tam etkisini ikinci katta görüyorsunuz. Fırçanın şeklinden dolayı kirpik diplerine oturtup yukarı çektiğinizde kirpiklerinizi çok güzel bir şekilde yanlara doğru açıyor ve o şekilde sabitlenmesini sağlıyor. Gün içinde de herhangi bir dökülme yapmadı.
 
Tek katta günlük makyajınızda kullanabilir, ikinci katta ise takma kirpik etkisini yakalayabilirsiniz. Özel gün makyajlarında memnun kalacağınızdan eminim. 
 
Maybelline Push Up Angel Mascara
 
Kirpiklerinizi tek tek ayıran, birbiriyle kesinlikle yapıştırmayan, çok güzel bir şekilde uzatan ve kıvıran bir rimel istiyorsanız Maybelline Push Up Angel Mascara sizin için ideal olacaktır. Eksi yönü mü denilir bilmiyorum ama; çok fazla dolgunluk vermiyor. Ama diğer özellikleri için tercih edecekseniz hiç durmayın.
 
Not: Hazır Görkem de bahsetmişken, bu rimelin elime geçmesi harika oldu.
 
**
 
Siz bu rimeli kullandınız mı? İlk izlenimleriniz neler?
 
Okuduğunuz için teşekkürler!
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.
 
 

“Maybelline Push Up Angel Mascara” hakkında 5 yorum

  1. sevgili melike'yi bu rimelle tanıştırdığın için ekstra ekstra teşekkür ederim �� özellikle benim gibi çok uzun kirpiklere sahip olmayanlar 3 hatta 4. katı bile uygulayabilirler. asla topaklanmıyor. tecrübeyle sabit ��

  2. Tam bir üsengeç blogger oldugum için gidip almaya üsendim lakin merakımıda yenemeyince internetten verdim siparisi 🙂 elime geçsede denesem diye sabırsızlanırken bu post çok iyi oldu! Teşekkürler 🙂

  3. Ya bende bunun kırmızı olanı var. Aylardır sevmeden kullandım şimdi biraz kurudu o yüzden daha iyi ama o kadar soğuttu ki kendinden bu mor olanı gördüğümde hiç merak etmedim. Sonra meldeninciler kirpiklerinde gösterince şok oldum… Senin yüklediğin videoda da etkisi çok belli oluyor, baya merak etmiş durumdayım. 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.