Maybelline Sensational Lash Mascara

Merhaba! Bu yazıda sizlere çok severek kullandığım Maybelline Sensational Lash Mascara‘dan bahsedeceğim.  Çok sevmekten öte, şimdiye kadar kullandığım en iyi rimel diyebilirim. Burada Maybelline Black Drama‘yı biraz satmış gibi olacağım ama öyle…
 

Bence bu işin sırrı da bu ürünün fırçası diyebilirim. Gördüğünüz gibi klasik rimel fırçası gibi upuzun şekilde değil, tam tersine kısa. İşte bu kısa fırça kullanımının da en güzel yanı ise kirpik diplerinize çok uyumlu bir şekilde oturması ve tek hareket ile bütün kirpiklerinizi tek tek ayırarak boyaması.
 
 
Yukarıdaki fotoğrafta tek katın kirpiğe verdiği hacmi ve yoğunluğu görebilirsiniz. Günlük makyajınızda kullanmak için mükemmel bir ürün. İki taraf arasındaki farkı anlatmama gerek yok sanırım.
 
 
Açıkçası rimelin başarısını ben fırçasına bağlıyorum. Hatta bu fırça ile diğer rimelleri de denemeyi düşünüyorum. Fırçası plastik olduğu için uzun süre kullanılabilir. Aynı etkiyi verirse de harika olacağını düşünüyorum. 
 
Edit: Son dakika haberi ile Maybelline Sensational Lash Mascara şu andan itibaren Türkiye’de! ^^ İndirimsiz fiyatı 20 TL.
 
 

***

Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 

“Maybelline Sensational Lash Mascara” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.