Nascita Geniş Yapılı Kontür Fırçası ve Aydınlatma Fırçası

  • 6 yorum
Türkiye’ye adım atmaz tabii ki de kredi kartımı rahat bırakmamam lazımdı, üstüne de Görkem’in bu tavsiyesini görünce almak istediğim Nascita geniş yapılı kontür ve aydınlatma fırçasını bu marka üzerinden denemeye karar verdim.
 

Kargo iki gün sonra elime geçti, çok tatlı bir not ile fırçalarıma kavuşmuş oldum.
 

Fırçaların özelliklerine gelirsek;
  • Nascita Geniş Yapılı Kontür Fırçası: Yüzün kavisli bölgelerine kontür uygulayarak yüzü yeniden şekillendirmek için kullanılır.”
  • Nascita Aydınlatma Fırçası: “Yüz üzerinde kontür uygulamasını, göz altı aydınlatma uygulamasını veya maske uygulamasını gerçekleştirebileceğiniz ahşap saplı profosyonel makyaj fırçası. “

 

 
 
 
Tüyleri çok yumuşak ve güzel bir şekilde ürünü uygulayabiliyorsunuz. Ben kontür fırçasıEssence 16 numara farı uygulamak için tercih ettim. Aydınlatma fırçası ise büyük kurtarıcı oldu. Şu an yine Essence’in Soo Glow! krem aydınlatıcısını kullanıyorum, fakat en kısa zamanda toz aydınlatıcı ile de kullanacağım.
 
Özellikle uygun fiyatları ile tavsiye edebileceğim iki ürün oldu. Görkem’in favorisi olan pudra fırçası ise bu videosunda.
 

Fiyatları ise;

 
 
 

***

Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

 
 

“Nascita Geniş Yapılı Kontür Fırçası ve Aydınlatma Fırçası” hakkında 6 yorum

    1. Yorum gelmedi senden bende baya araştırdım canım, sonunda ankarada bir kozmetıkçide aynı ürünü bulup aldım çok teşekkurler yınede tanıttığın ıcın, fırçayı bayılarak kullanıyorum valla (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.